Elektrotechnik / Technik zdravotnických přístrojů

  • Nemocnice Mělník
  • 26.3.2024

Do mladého kolektívu oddělení zdravotnické techniky Nemocnice Mělník hledáme pro zabezpečení plynulého provozu přístrojů motivovaného, technicky i administrativně zdatného spolupracovníka s chutí rozvíjet se. Váš běžný pracovní den se neobejde bez komunikace se zdravotnickým personálem při diagnostice závad a spolupráce se servisními organizacemi.

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP na plný úvazek či zkrácený úvazek min. 0,5 na dobu určitou s možností prodloužení
  • Samostatnou a odpovědnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Mzdové ohodnocení odpovídající pozici
  • Dětská skupina „ Špitálek“ v areálu nemocnice pro děti od 2 let, příměstské tábory pro děti o 6 do 11 let
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění, systém Cafeterie, karta MultiSport
  • Masáže za zvýhodněnou cenu v ambulanci Prémium
  • Zaměstnanecké stravování za výrazně dotovanou cenu

Náplň práce:

  • Správa a plánování uživatelské údržby lékařských přístrojů dle návodu k použití
  • Zajišťování oprav lékařských přístrojů interně i ve spolupráci se servisními organizacemi
  • Příprava podkladů pro objednávky náhradních dílu, údržby a oprav
  • Elektronická evidence provedených servisních zásahu
  • Technická podpora uživatelů
  • Řešení akutních situací vyplývajících z provozu
  • Spolupráce s IT oddělením – funkcionality a technické požadavky ve spojení s lékařskými přístroji
  • Asistence externím servisním technikům
  • Podpora aktivit týmu oddělení správy zdravotnické techniky
  • Kontrola správnosti stavební připravenosti před instalacemi

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky/elektroniky
  • odborná způsobilost v elektrotechnice podle min. §5 vyhl. č. 194/2022 Sb. podmínkou, príp. 6 vyhlášky č.50/1978 Sb. v platnosti
  • Znalost MS Office – Excel
  • výborné komunikační a organizační schopností
  • technickou zdatnost v práci s ručním nářadím
  • smysl pro detail a snahu o zajištění co nejkvalitnějšího a nejefektivnějšího řešení
  • znalost AJ na komunikativní úrovni – čtení v manuálech výhodou, nikoliv podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost

Nástup možný dle dohody