Nemocnice Mělník a Nemocnice Neratovice budou poskytovat zdravotní péči pod hlavičkou společné právnické entity

• vamed
  • 31.10.2023

Nemocnice Mělník, kterou provozuje společnost Mělnická zdravotní, a. s., a Nemocnice Neratovice, kterou provozuje společnost ALMEDA, a. s., oznamují svůj záměr vytvořit v průběhu roku 2024 jednu společnou právnickou entitu. Tato fúze spojí dvě významné zdravotnické instituce v mělnické oblasti a posílí regionální zdravotnický systém.

Nemocnice Mělník a Nemocnice Neratovice budou nadále poskytovat péči ve stejných prostorách a v komunikaci budou používat značku „Nemocnice Mělník“ a „Nemocnice Neratovice“ tak jako doposud. Společnost bude také nadále patřit do skupiny VAMED MEDITERRA a.s. tak jako obě stávající společnosti do této chvíle. Pro pacienty se nic nezmění, dodavatelé a instituce budou jednat se společným podnikatelským subjektem a budou jim včas sděleny konkrétní údaje.