Obnovujeme provoz ambulancí a odborných poraden

• Nemocnice Mělník
  • 22.4.2020

Milí pacienti Nemocnice Mělník rádi Vám přinášíme dobrou zprávu, kterou je postupné obnovení provozu ambulancí a odborných poraden. Díky uvolnění příkazů MZČR začnou, během následujících tří týdnů, fungovat všechny ambulance a poradny, byť některé v omezeném režimu. Aktuální seznam otevřených ambulancí a poraden včetně ordinačních hodin je možné naleznout https://www.nemocnice-melnik.cz/koronavirus/

Pro toto znovuotevření je však potřebná součinnost pacientů. Kvůli onemocněním COVID-19 je třeba stále dodržovat přísné hygienické postupy.

1. Pokud to situace umožňuje, doporučujeme využít možnosti nechat si předepsat eRecept či eNeschopenky vzdáleně.
  2. V případě ošetření v ambulanci nebo poradně, je nutné se předem telefonicky objednat na konkrétní hodinu, tak aby docházelo v čekárně k setkání maximálně 3 osob (1. odchází, 2. přichází a 3. čeká na ošetření)
  3. Vstup do areálu nemocnice a současně i polikliniky je možný pouze hlavním vchodem přes ulici Nemocniční, kde každý pacient podstoupí triage kontrolu (jedná se o kontrolu teploty a další příznaků spojených s onemocněním COVID-19). Tyto okolnosti mohou způsobit zdržení při příchodu do ambulance, proto je s tím třeba dopředu počítat.