Porodní asistentka

Název pozice:

Porodní asistentka Mělník

Popis:

Jsme zavedená porodnice s dobrým jménem nedaleko Prahy a rozšiřujeme náš tým porodních asistentek. Rádi mezi sebou uvítáme čerstvé absolventky i porodní asistentky s minimální praxí (vše Vám ukážeme a naučíme). Důležitá je ochota podílet se na budování rodinné atmosféry, udržení dobré pověsti našeho gynekologicko – porodnického oddělení a vstřícnost k pacientkám. Nejsou Vám cizí nové trendy v porodnictví? Našli jste se v této profesi a je to pro Vás poslání? Pak neváhejte a kontaktujte nás.

Požadujeme

• odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.
    • nadstandardní přístup ke klientkám
    • podpora porodu s přáním klientek
    • poradenství v těhotenství a při kojení
    • radost z práce s lidmi, chuť zodpovědně pracovat v příjemném prostředí
    • ochotu podílet se na chodu a prestiži nemocnice
    • odpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

• práci na plný úvazek ve směnném provozu včetně práce na porodním sále
    • působení ve stabilní, úspěšné, solventní a ambiciózní mezinárodní společnosti, která ve světě i v ČR roste a rozšiřuje svoje aktivity
    • motivující finanční ohodnocení
    • možnost dalšího vzdělávání
    • stravování v areálu nemocnice s příspěvkem zaměstnavatele
    • 5 týdnů dovolené
    • pěkné pracovní prostředí
    • skvělou dostupnost z Prahy
    • příjemný kolektiv zdravotnických pracovníků, který se těší na novou kolegyni
    • dlouhodobou perspektivu
    • možnost ubytování

Nástup možný ihned, nebo dohodou

Pozice je vhodná pro absolventy.
V případě zájmu, prosím, kontaktujte personální oddělení na telefonním čísle 315 639 107 (Loužecká Zdeňka) nebo odešlete svůj životopis na e-mailovou adresu zdenka.louzecka@mediterra.cz