Nutriční terapeut/ka

  • Nemocnice Mělník
  • 4.5.2022

Hledáme usměvavou kolegyni nebo kolegu, kteří se s námi budou chtít podílet na zkvalitňování služeb pro naše pacienty. Jedná se o nastavení nutriční péče v lůžkové a ambulantní části naší nemocnice.

Náplň práce:

  • zabezpečování nutričních potřeb pacientů v rámci preventivní a léčebné výživy
  • zpracování a vyhodnocení nutriční anamnézy
  • navrhování individuálních nutričních plánů
  • zaznamenávání průběhu nutriční péče do dokumentace pacienta
  • poradenství a edukace pacientů
  • svěřené úkoly od přímého nadřízeného (ředitelka pro ošetřovatelskou péči)

Nabízíme:

  • Dětská skupina „ŠPITÁLEK“s kvalifikovanými pedagogickými pracovníky
  • pestrou, variabilní a zajímavou práci na plný úvazek , možno i zkrácený úvazek
  • jednosměrný provoz
  • příjemné,  neustále se modernizující pracoviště
  • profesionální, vstřícný a přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění, systém Cafeterie, MultiSport karta
  • zaměstnanecké stravování za výrazně dotovanou cenu
  • možnost dalšího vzdělávání s finanční podporou zaměstnavatele
  • možnost profesního růstu
  • působení ve stabilní, úspěšné, solventní a ambicióz
  • ní mezinárodní společnosti, která ve světě i v ČR stále roste a rozšiřuje své aktivity
  • skvělou dostupnost z Prahy (35 minut) – ze stanice metra C – Ládví

Požadavky:

  • odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.
  • nadstandardní přístup ke klientům/pacientům
  • praxe v oboru výhodou, nikoliv však podmínkou
  • organizační schopnosti
  • komunikační dovednosti
  • samostatnost

Nástup možný ihned nebo dohodou.

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na adresu: zdenka.valentova@mediterra.cz, nebo na tel. č. 734 365 237