Biomedicínský inženýr

  • Nemocnice Mělník
  • 3.2.2023

Společnost VAMED CZ patří do skupiny FRESENIUS-VAMED, známé v oblasti expertních technických služeb pro zdravotnická zařízení v 95 zemích světa. V Čechách pracujeme pro 7 zdravotnických zařízení skupiny VAMED MEDITERRA. Hlavní činností VAMED CZ je Biomedical management, zahrnující řízení kvality, podporu provozu a servisu lékařských přístrojů a technologie medicinálních plynů, nákup investic a řízení operativních nákladů. Naším cílem je poskytovat našim partnerům nadstandardní služby, díky nimž mohou efektivně poskytovat zdravotní péči na mezinárodním standardu. Zkušenosti kolegů ze sesterských společností v Evropě využíváme pro zajištění spolehlivého a hospodárného provozu lékařské techniky. Naše činnost je každoročně hodnocena akreditací nemocnic SAK ČR a inspekcemi státních orgánů s dobrými výsledky.

 

KOHO HLEDÁME

Pozice je vhodná pro studenty posledních ročníků a absolventy oboru biomedicínské inženýrství (nebo obdobných). Jako náš nový spolupracovník budete pracovat v oblasti správy zdravotnické techniky v technicko-administrativní funkci. Budete u příležitosti rozvoje a specializace ambiciózního čtyřčlenného týmu pro správu nemocnic Mělník a Neratovice. Vaši integraci zajistí kolegové s dlouhou praxí.

 

AKTIVITY, KTERÝMI SE BUDETE ZABÝVAT

  • INSTALACE A SERVIS ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ

Řešení akutních situací vyplývajících z provozu lékařské techniky. Správa výpůjček, kontrola stavební připravenosti a koordinace instalací, evidence lékařské techniky a technického vybavení medicinálních plynů. Zajištění externího servisu. Kontrola oprávněnosti faktur a jejich likvidace. Odborné metodické vedení zdravotnického personálu.

  • KVALITA VE VZTAHU KE ZDRAVOTNICKÝM PROSTŘEDKŮM

Zavedení kvalitativních požadavků pro akreditaci poskytovatelů zdravotní péče a regulačních orgánů. Správa interního katalogu zdravotnických prostředků. Analýza rizik a interní audit ve vztahu k biomedicískému managementu. Implementace jednotných postupů správy a použití zdravotnických prostředků.

  • NÁKUP ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ

Vypracování technických specifikací na lékařskou techniku se zákazníkem. Privátní výběrová řízení při nákupu drobných technických zdravotnických prostředků a spotřebního materiálu k lékařským přístrojům.

  • INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY V KONTEXTU BIOMEDICÍNSKÉHO MANAGEMENTU

Příprava relevantních podkladů pro stavební akce a dotační žádosti (seznam lékařských přístrojů, průzkum trhu – rozpočet, koordinace stěhování majetku). Komunikace s vedoucími zaměstnanci oddělení i řediteli nemocnic

 

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

vysokoškolské vzdělání v oboru biomedicínské inženýrství (nebo blízkém, praxe je výhodou)

orientaci v relevantních legislativních požadavcích a technickou zdatnost

znalost MS Office, anglického jazyka na úrovni A2, řidičský průkaz skupiny B

komunikativnost, chuť do práce a vytrvalost, spolehlivost, ochotu práce přesčas pokud to aktuální pracovní povinnosti vyžadují

 

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

smysluplnou práci s vysokou přidanou hodnotou, účast na projektech strategického významu

stabilní perspektivní zaměstnání na plný úvazek

podporu vlastního odborného růstu (zdravotnické prostředky, kvalita)

motivující platové ohodnocení, pružnou pracovní dobu, možnost home-office, 5 týdnů dovolené, kartu Multisport, online jazykové kurzy a další benefity

 

pracovní místo v Nemocnici Mělník, stravování v zaměstnanecké jídelně

 

TERMÍN NÁSTUPU DO PRACOVNÍ POZICE:

dle dohody od 1. února do 2. května 2023

 

Pokud Vás pracovní příležitost zaujala, neváhejte se ozvat:

martin.tucek@mediterra.cz, Škrétova 490/12 120 00 Praha 2 – Vinohrady

 

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společností VAMED CZ s.r.o. po dobu trvání výběrového řízení a následně po dobu 2 let pro účely případného dalšího oslovení s pracovní nabídkou.