Nemocnice Mělník  »  Úvod
stránky: « 12

Vážení pacienti, dne 25. 9. jsme nově spustili automatické parkovací závory na parkovišti situovaném na adrese Pražská 528. Parkovné je účtováno dle platného ceníku a jeho úhradu je možno realizovat prostřednictvím parkovacího automatu, který se nachází přímo u vstupu do polikliniky. Během následujících týdnů budou spuštěny automatické parkovací závory...

celý článek

Z důvodu konání akce Mělnické Vinobraní si vás dovolujeme informovat o bezpečnostních opatřeních na tento víkend. Ve dnech 15.9.2017 od 20:00 hodin až 17.9.2017 do 8:00 hodin budou uzavřeny všechny vedlejší vchody (branky) do areálu. Žádáme vás, abyste pro vstup do areálu používali pouze vstup hlavní vjezdovou branou z ulice Nemocniční.

Děkujeme za...

celý článek

v termínu od 5.9. 2017 do 11.9.2017 budou zahájeny práce spojené s vjezdem do areálu a instalací nových vjezdových bran do nemocnice Mělník z ulice Nemocniční. Z tohoto důvodu bude vždy polovina komunikace uzavřena a vjezd omezen. Žádáme Vás o zvýšenou opatrnost při vjíždění do areálu z důvodů pohybu osob a stavby na komunikaci!

Dále bude ze stejného...

celý článek

stránky: « 12